Πανοραμικό εικονικής πραγματικότητας 360° © SCOUTSMAGNISIA
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ
360° ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟ ΕΙΚΟΝΙΚΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ
Περιηγηθείτε στην πάνω φωτογραφία σε 360° μια πανοραμική εικονική πραγματικότητα του εξωτερικού προαύλιου χώρου του κατασκηνωτικού μας κέντρου. Τοποθετήστε τον κέρσορα επάνω στην φωτογραφία και με πατημένο το αριστερό πλήκτρο του ποντικιού σύρτε σε όποια κατεύθυνση επιθυμείται, ενω με διπλό κλικ θα βρεθείτε στην έναρξη του Πανοράματος.

Παρακάτω σας παρουσιάζουμε μια φωτογραφική Gallery με όλες τις εγκαταστάσεις (εξωτερικές & εσωτερικές) του κατασκηνωτικού & εκπαιδευτικού κέντρου «ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ».
ΧΑΡΤΗΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ
Δείτε αναλυτικά την διαδρομή σας μέχρι το κατασκηνωτικό μας κέντρο.
VIDEO ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ
Απλά με ένα κλικ στα παρακάτω play button μπορείτε να παρακολουθήσετε δύο εναέρια εντυπωσιακά video από το κατασκηνωτικό μας κέντρο, που αν έρθετε θα κάνει την διαμονή σας ονειρική & παραμυθένια.
ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟ
ΚΕΝΤΡΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Είναι αξέχαστες οι στιγμές που παίξαμε, γελάσαμε, τραγουδήσαμε κάτω από τις οξιές του Κενταύρου γύρω από την πυρά.
Χειμερινή εποχή κατασκηνωτικού
Καλοκαιρινή εποχή κατασκηνωτικού
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ
ΕΙΚΟΝΟΘΗΚΗ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ «ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ»